1. Strona główna
  2. O nas

WszystkiegoSlodkiego.pl

Jedyne takie miejsce dla wszystkich, którzy kochają ciasta i desery ❤️

Różnorodne przepisy, cenne porady dotyczące pieczenia i dekorowania, szereg ciekawostek, artykułów i informacji związanych ze „słodką” tematyką… Pyszne ciasta, wyjątkowe desery, apetyczne zdjęcia, które zapamiętacie na długo.

To my

Naszą pasją jest pieczenie. Codziennie kreujemy i wcielamy w życie nowe pomysły i inspiracje, którymi dzielimy się z Wami. Przedstawiając przepisy krok po kroku ułatwiamy przygotowanie słodkich pyszności wszystkim - również tym, którzy dopiero co rozpoczęli swoją słodką przygodę. Więcej o nas i o naszych pasjach przeczytasz poniżej.

Natalia

Piekę z zamiłowania do słodkości – dla rodziny, znajomych i dla siebie. Lubię zarówno klasyczne, jak i nowoczesne połączenia smakowe. Uwielbiam sprawiać innym przyjemność kawałkiem czegoś pysznego, co przywołuje najodleglejsze wspomnienia albo po prostu wspaniale smakuje i cieszy oko. Dlatego poza przygotowywaniem przepisów na wypieki lubię ich dekorowanie. Prawie od początku mojego cukierniczego zamiłowania towarzyszy mi aparat, dziś jest to moja druga pasja i nie wyobrażam już sobie przepisów bez fotografii. Od niedawna interesuję się także przepisami bezglutenowymi.

Magda

Moja pasja do pieczenia zrodziła się z miłości do jedzenia. Bardzo lubię rozkoszować się smakami, zarówno nowymi, jak i tymi, do których regularnie powracam. Jedzenie łączę ze wspomnieniami, danymi chwilami, ale również uczuciami. Mam przepisy na poprawę humoru, rozgrzewające, kojące, na pogodę i niepogodę. W wypiekach cenię sobie prostotę i klasykę. Choć fascynują mnie nowoczesne desery, będące na pograniczu dzieł sztuki i tak serce oddałam tradycyjnym ciastom. Uwielbiam smak prawdziwego masła i zapach świeżej, domowej drożdżówki. W domu często powracam do smaków dzieciństwa, a swoim zamiłowaniem do pieczenia, ale i gotowania dzielę się swoim z moimi dziećmi.

Marta

Od najmłodszych lat jestem wielką miłośniczką cukiernictwa. Pierwsze kroki w kuchni stawiałam po kryjomu, piekąc biszkopty. Kocham czekoladę, podążanie za cukierniczymi trendami i czerpanie z nich inspiracji do nowych wypieków. Alternatywne przepisy, ciasta z warzywami, superfoods to tematy, w których lubię się poruszać. W wolnych chwilach pasjonuję się fotografią oraz technologią żywności i żywienia. Tworzenie czegoś smacznego i pięknego, jest dla mnie najbardziej satysfakcjonującą rzeczą na świecie. Podczas kulinarnych poczynań towarzyszy mi mój kot Feluś.

Natalia

Sprawdź moje przepisy

Piekę z zamiłowania do słodkości – dla rodziny, znajomych i dla siebie. Lubię zarówno klasyczne, jak i nowoczesne połączenia smakowe. Uwielbiam sprawiać innym przyjemność kawałkiem czegoś pysznego, co przywołuje najodleglejsze wspomnienia albo po prostu wspaniale smakuje i cieszy oko. Dlatego poza przygotowywaniem przepisów na wypieki lubię ich dekorowanie. Prawie od początku mojego cukierniczego zamiłowania towarzyszy mi aparat, dziś jest to moja druga pasja i nie wyobrażam już sobie przepisów bez fotografii. Od niedawna interesuję się także przepisami bezglutenowymi.

Magda

Sprawdź moje przepisy

Moja pasja do pieczenia zrodziła się z miłości do jedzenia. Bardzo lubię rozkoszować się smakami, zarówno nowymi, jak i tymi, do których regularnie powracam. Jedzenie łączę ze wspomnieniami, danymi chwilami, ale również uczuciami. Mam przepisy na poprawę humoru, rozgrzewające, kojące, na pogodę i niepogodę. W wypiekach cenię sobie prostotę i klasykę. Choć fascynują mnie nowoczesne desery, będące na pograniczu dzieł sztuki i tak serce oddałam tradycyjnym ciastom. Uwielbiam smak prawdziwego masła i zapach świeżej, domowej drożdżówki. W domu często powracam do smaków dzieciństwa, a swoim zamiłowaniem do pieczenia, ale i gotowania dzielę się z moimi dziećmi.

Marta

Sprawdź moje przepisy

Od najmłodszych lat jestem wielką miłośniczką cukiernictwa. Pierwsze kroki w kuchni stawiałam jako dziecko, gdy pod nieobecność rodziców piekłam biszkopty.

Kocham czekoladę, podążanie za cukierniczymi trendami i czerpanie z nich inspiracji do nowych wypieków. Alternatywne przepisy, ciasta z warzywami, superfoods to tematy, w których lubię się poruszać. W wolnych chwilach pasjonuję się fotografią oraz technologią żywności i żywienia. Tworzenie czegoś smacznego i pięknego, jest dla mnie najbardziej satysfakcjonującą rzeczą na świecie. Podczas kulinarnych poczynań towarzyszy mi mój kot Feluś.

Czerpiemy radość z dzielenia się naszą pasją i doświadczeniem. Zapraszamy do zadawania pytań w formie komentarzy, a także do śledzenia naszych profili na Facebooku, Instagramie i Youtube. Już wkrótce pytania dotyczące wypieków będziecie mogli zadawać nam również telefonicznie!

Nie możemy się doczekać, aż wszyscy razem stworzymy wielką, pełną słodkości rodzinę. Tymczasem życzymy Wam Wszystkiego Słodkiego!

Sklep Wszystkiego Słodkiego

Wszystko czego potrzebujesz do przygotowania ciast i deserów w jednym miejscu!

Sklep Wszystkiego Słodkiego to miejsce w sieci, w którym zatrzymacie się na dłużej. Znajdziecie w nim wysokiej jakości produkty i akcesoria, przydatne do przygotowania wyjątkowych ciast i deserów na każdą okazję. Asortyment w sklepie będzie się stopniowo powiększać, a to wszystko po to, żeby zapewnić Wam szeroki wybór wyselekcjonowanych składników, a także akcesoriów do przygotowania słodkich pyszności.

Nasz Sklep znajdziesz pod adresem sklep.wszystkiegoslodkiego.pl lub sklep.ws.pl

Wszystkiego Słodkiego Content & Event Studio

Nasze Content & Event Studio Wszystkiego Słodkiego to nowe miejsce na mapie Trójmiasta. Znajduje się w nowoczesnej, a jednocześnie historycznej dzielnicy „Garnizon” w Gdańsku Wrzeszczu. To wyjątkowo modne miejsce na mapie Trójmiasta, które tętni życiem.

Studio Wszystkiego Słodkiego wyposażone jest we wszystko co jest niezbędne przy przygotowywaniu przepisów i inspiracji. Wszystko co w nim powstaje możecie później zobaczyć na stronie internetowej www.wszystkiegoslodkiego.pl i w mediach społecznościowych.

Na nasze Studio składa się:

  • Content Studio - świetnie wyposażona kuchnia ze studiem fotograficznym
  • Event Studio - przestrzeń do organizacji wydarzeń (m. in. z wysokiej jakości sprzętem kuchennym i miejscem do prezentacji) gdzie wkrótce chcemy przeprowadzać warsztaty, szkolenia, kursy, degustacje i eventy.

Więcej o tym co będzie działo się w naszym Studio przeczytasz .

Co będzie się działo w naszym Studio w niedalekiej przyszłości?

  • Profesjonalne warsztaty pieczeniowe i kulinarne
  • Specjalne wydarzenia organizowane przez zespół Wszystkiego Słodkiego
  • Spotkania i warsztaty z influencerami
  • Spotkania biznesowe
  • Eventy integracyjne

Nasi partnerzy

Stworzenie Wszystkiego Słodkiego w wirtualnym i rzeczywistym świecie nie byłoby możliwe, gdyby nie nasi partnerzy! To właśnie dzięki ich wsparciu możemy w pełni skoncentrować nasze siły na naszej największej pasji!

Do naszych partnerów należą:

  • Dr. Oetker – jako główny partner zapewnia wsparcie finansowe na rozwój Wszystkiego Słodkiego; troszczy się zarówno o ochronę danych osobowych jak i obsługę sklepu internetowego Wszystkiego Słodkiego
  • Bosch – zapewnia wysokiej jakości sprzęt kuchenny do Studia
Start Sklep
Przepisy i okazje
Przepisy
Ciasta
Torty i bezy
Drobne wypieki
Ciasta alternatywne
Inne
Desery
Okazje
Szczególny dzień
Party
Cztery pory roku
Owocowe szaleństwo
Inspiracje
Więcej