1. Strona główna
  2. Inspiracje
  3. DIY
  4. Tapety na telefon i plakaty do druku z porami roku

Tapety na telefon i plakaty do druku z porami roku

plakaty i tapety na telefon dopasowane do pór roku DIY - Wszystkiego Słodkiego
Zaktualizowano:

Przygotowaliśmy dla Was tapety na telefon i plakaty do druku z czterema porami roku. Plakaty w formacie A4 to prosty sposób na udekorowanie wnętrza, korzystając z domowej drukarki dosłownie w kilka minut możesz stworzyć galerię 4 spójnych wizualnie ilustracji. Inną opcja może być wymiana plakatów wraz z upływającymi porami – w taką zmianę wystroju możesz zaangażować dzieci, na pewno spodoba im się symboliczne zmienianie dekoracji w mieszkaniu.

Tapety to opcja dla tych, którzy lubią mieć na telefonie kolorowe ilustracje. Cała seria ma przypominać o małych przyjemnościach – z takim właśnie zamysłem powstawały obrazki – aby skupić się wokół uroków zimy, wiosny, lata czy jesieni. Ciepłe kakao na jesień, pachnąca cynamonem latte na zimę, prace ogrodnicze na wiosnę i bikini w groszki na lato – to tylko niektóre akcenty, jakie znajdziecie na grafikach.


Cztery plakaty do druku na każdą porę roku:

Po kliknięciu w plik pobierzesz plakat z wybraną porą roku.

· Plakaty są przygotowane w formacie A4, w opcji zarówno do druku domowego, jak i profesjonalnego w drukarni.

·Drukując w domu, zwróć uwagę na to, czy parametry wydruku są ustawione na najwyższą jakość – dzięki temu kolory będą lepiej nasycone.

· Możesz wydrukować plakaty w mniejszym formacie, wystarczy ustawić odpowiednie opcje drukowania (dla każdej drukarek są nieco inne).

·Jeżeli chcesz wydrukować plakaty w większym formacie, pamiętaj, że będą tracić na jakości. O ile powiększenie o 10-15% nie będzie praktycznie widoczne, tak nie rekomendujemy rozciągania plakatów do znacznie większych rozmiarów, np. A3 czy A2.

 

plakaty 4 pory roku

Cztery tapety na telefon na każdą porę roku

  • Kliknij w plik z wybraną tapetą, po pobraniu wystarczy ustawić go jako tapetę na telefon.
  • Tapety są przygotowane w rozdzielczości dostosowanej do najpopularniejszych urządzeń mobilnych: 1080x2340px, jeśli Twój telefon ma inną rozdzielczość, wystarczy nieco zmienić kadr ilustracji.
tapety na telefon 4 pory roku
Zobacz tę inspirację na WS.pl


Link do inspiracji: https://wszystkiegoslodkiego.pl/diy/tapety-na-telefon-i-plakaty-do-druku-z-porami-roku

Komentarze

Start
Przepisy i okazje
Przepisy
Okazje
Inspiracje
Więcej